BodyBody Home&Office

pro firmy

BODYBODY DO FIREM

PRO MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITU

Koncept BodyBody Home&Office umožňuje plnohodnotné a efektivní cvičení na vámi zvoleném místě. Můžete cvičit doma, v kanceláři, v hotelovém pokoji… Prostě tam, kde se vám to hodí. Udržujete se tak v kondici a zároveň šetříte hodiny času přesuny do posilovny i samotným cvičením. 
 
Firmám umožňujeme využití zvýhodněných balíčků, které jsou dostupnější pro jejich zaměstnance. Zaměstnavatel pak zvyšuje spokojenost, zdraví a produktivitu svých zaměstnanců.

DOMOV NEBO KANCELÁŘ

Osobní trenér za vámi přijede domů, do práce nebo na jiné vámi zvolené místo. Ušetříte tím čas za cestování. Stačí malý prostor o rozměru alespoň 10 m2 a 20 minut času na samotný trénink. 

BODYBODY HOME&OFFICE

VÝHODY ZAPOJENÍ KONCEPTU DO FIREMNÍHO PROGRAMU

Zjistěte přínosy revolučního cvičení pomocí elektrických stimulací svalů.

UŠETŘÍTE ČAS

Za 20 minut EMS tréninku procvičíte až 90 % svalové hmoty a plně tím nahradíte 90ti minutový klasický trénink.

NEŘEŠÍTE TRANSPORT

Naši trenéři za vámi přijedou do kanceláře nebo domů. Flexibilně se přizpůsobíme vašemu pracovnímu režimu.

ZLEPŠÍTE DRŽENÍ TĚLA

Jemné elektrické impulsy aktivují i hluboko umístěné svaly kolem páteře. Zlepšíte si tím držení těla a bolesti zad odezní.

ZVÝŠÍTE PRODUKTIVITU

Díky pravidelnému a efektivnímu cvičení zaměstnanci zvýší svou produktivitu a pracovní elán.

ZVÝŠÍTE SPOKOJENOST

Díky efektivitě tréninku ušetříte zaměstnancům čas, který mohou věnovat rodině nebo koníčkům. A stále se budou cítit i vypadat skvěle.

ZAPOJENÍ DO BONUSŮ

Jednotlivé balíčky jsou připravené tak, aby vám zapadaly do rozpočtové politiky a šly přímo z položky věnované zaměstnaneckým bonusům.

CVIČTE BEZPEČNĚ

Naši trenéři dbají na své a vaše bezpečí. Pravidelně se testují a veškeré vybavení je ihned po tréninku vydezinfikováno a vyčištěno. Díky tomu zajistíme bezpečí celé firmě.

VYZKOUŠEJTE TRÉNINK JEŠTĚ DNES