Veronika Kopecká

Veronika

Pilates a kondiční trenér 

O mně

Pohybovým aktivitám se věnuji již od dětství. Samotnému trénování se věnuji od roku 2014. Začínala jsem jako trenérka ve fitness centrech a postupně jsem se začala ubírat cestou zdravotního cvičení. Zakotvila jsem u cvičení na zpevnění středu těla, tedy Pilates a CORE. Prvky těchto dvou směrů se snažím zakomponovat jak do kardio lekcí, tak do lekcí silových. Klientům pomáhám s tvarováním postavy, hubnutím, budováním svalové hmoty a eliminací bolesti pohybového aparátu.

 

Spojení mých klasických tréninků s metodou EMS mne nadchlo primárně z důvodu zvýšení efektivity zapojení jak povrchového, tak hlubokého svalstva a možností odstranit nejrůznější svalové dysbalance za krátký čas. V rámci mých tréninků se setkáte s profesionálním a přátelským přístupem, zajímavými druhy cviků a neustálou kontrolou správného držení těla během celého průběhu cvičení.

 

Vystudovala jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a největším přínosem jsou mi semináře a školení z různých pohybových institucí, ze kterých při lekci pravidelně čerpám. Obsah lekce ráda přizpůsobím individuálně vašim potřebám.

 

Na společnou cestu s Vámi za vaší vysněnou postavou se těší Veronika Kopecká.

KDE SI ZACVIČÍME?

Osobní trenér za vámi přijede domů, do práce nebo na jiné vámi zvolené místo. Ušetříte tím čas za cestování. Stačí malý prostor o rozměru alespoň 10 m2 a 20 minut času na samotný trénink.