fbpx

Máš na to?

BODYBODY - Nový trend Fitness

Hledáme osobní trenéry pro nový fitness projekt – BODYBODY HOME&OFFICE

O co se přesně jedná?

  • EMS trénink je založen na principu elektrické stimulace svalů, které pod jejím vlivem pracují mnohem výkonněji než při běžném posilování – navíc bez nežádoucího zatížení kloubů.

 

V čem je takový trénink výhodnější oproti tomu pořádně se zničit v posilovně?

  • Obrovskou výhodou je čas. Uvádí se porovnání, že pokud byste srovnávali kvalitu tréninku EMS a klasické posilovny tak 20 min trénink EMS = 90 min v posilovně (Nevěříte?)
  • Trénink využívá proud nízkého napětí – stejný, který se používá při rehabilitacích. Cvičení je založeno pouze na vyšší efektivitě jinak zcela přirozených svalových kontrakcí.

Příjde ti to zajímavé?

Náplň tvého fungování v BODYBODY HOME&OFFICE

U nás v BODYBODY HOME&OFFICE rozjíždíme projekt tzv. kufříkového trenéra. Jelikož naší klientelou jsou lidé na vedoucích pozicích firem, podnikatelé a často lidé, pro které je čas nejdůležitější komodita. Vycházíme jim vstříc s trenérem, který přijde přímo k nim do firmy, kanceláře nebo domů. Protože EMS trénink nám umožňuje vytvořit trénink i v domácích podmínkách a přitom nahradit profitrénink v posilovně a navíc vše odtrénovat za 20 minut.

Co od tebe vyžadujeme?

  • Sportovním vzděláním nebo certifikátem a minimálně 1 rok zkušeností s trénováním klientů. Je důležité vědět jaké jdou základní principy tréninku v posilovně a jak funguje svalstvo, abychom tyto znalosti mohli rozšířit o znalost principů EMS (elektrické stimulace svalů).
  • Vysokou motivaci a absolutně pozitivní přístup – trénovat budeš klienty, kteří si chtějí pořádně zacvičit a nabrat svaly, ale také ty, co se díky svojí pracovní vytíženosti potýkají s nedostatkem pohybu a s tím souvisejícími zdravotními problémy. Tvým úkolem bude pro každého připravit efektivní trénink.
  • Výborné komunikační schopnosti a zodpovědné vystupování – naší největší prioritou je, aby se klienti při tréninku cítili dobře, navíc často bude trénink probíhat u klienta doma a tak je v našem zájmu, aby se cítili dobře.
  • Schopnost si vyhledávat potenciální klienty– se získáváním klientů ti ze začátku pomůžeme. Naučíme tě základy sebeprezentace a marketingových fíglů jak se k potenciálním klientům dostat. Důležité ale bude, abys neusnul/a na vavřínech a aktivně vyhledával nové klienty. Protože od toho se bude odvíjet potenciál tvého výdělku!
  • Řidičský průkaz – Potřebujeme abys byl/a flexibilní a dokázal/a se dopravit přímo ke klientovi
  • Hledáme trenéra/trenérku na part-time/full-time

A co ti nabídneme?

ZAJÍMAVÝ
VÝDĚLEK

Dostaneš nadstandartní příjem za práci, která tě bude bavit v kolektivu skvělých lidí.

VIP
KLIENTI

Vzhledem i k ceně tréninků se budeš setkávat s movitější klientelou.

ROZVOJ
A VZDĚLÁVÁNÍ

Získáš certifikaci pro práci s EMS a také základy prodejních dovedností a marketingu.

Reference klientů

CHCEŠ SE STÁT TRENÉREM?

Tak vyplň základní informace, pošli životopis a my se s tebou následně domluvíme na schůzce kde probereme více detailů!

Revoluce ve fitness

Buď fit.

© 2021 BodyBody Home&Office Všechna práva vyhrazena